حوزه های صنعتـــی
حوزه های صنعتـــی
مشاهده خبر

اولین نشست تخصصی نانوفناوری در حوزه صنایع غذایی، کشاورزی و دامپروری

تاریخ خبر : ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ تعداد بازدید : ۱۰۶۹
تعداد رای : ۰
شبکه تبادل فناوری نانو در دوازدهمین جشنواره فناوری‌نانو، اولین نشست تخصصی- مدیریتی با موضوع «ارائه ظرفیت‌ها و فرصت‌های استفاده از فناوری نانو در حوزه صنایع غذایی، کشاورزی و دامپروری» را در روز شنبه ۲۰ مهر ماه ۹۸ برگزار می‎نماید.

شبکه تبادل فناوری نانو با حضور مدیران و صاحب‎نظران ۹ تشکل فعال در حوزه صنایع غذایی، کشاورزی و دامپروری قصد دارد اولین نشست تخصصی با موضوع «ارائه ظرفیت‌ها و فرصت‌های استفاده از فناوری نانو در حوزه صنایع غذایی، کشاورزی و دامپروری» را برگزار نماید. تاکنون چنین نشستی در حوزه به کارگیری فناوری ‌نانو در صنایع غذایی، کشاورزی و دامپروی برگزار نشده است.

معرفی ظرفیت‌های فناوری نانو و ایجاد تعامل بیشتر و بهتر با تشکل های فعال در حوزه صنایع غذایی، کشاورزی و دامپروری از اهداف این نشست به شمار می‎رود. این نشست کاملا تخصصی و در در سطح مدیریتی خواهد بود لذا ورود برای عموم ازاد نیست.

در این نشست فعالیت‎ها و دستاوردهای فناوری نانو در حوزه صنایع غذایی، کشاورزی و دامپروری ارائه خواهد شد و مدیران و صاحب‎نظران این حوزه به بحث و هم اندیشی می‎پردازند.

این نشست با حضور دکتر سرکار، دکتر نجیمی و دکتر اشراقی از گروه صنایع غذایی و کشاورزی، روز شنبه ۲۰ مهر ماه ۹۸ در سالن خلیج فارس برگزار خواهد شد.

 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)
Captcha