حوزه های صنعتـــی
حوزه های صنعتـــی
مشاهده خبر

رویداد "پل کسب و کار"، پیوندی میان فناوران حوزه آب و صنعت

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ تعداد بازدید : ۱۱۴۶
تعداد رای : ۰
معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد برنامه‌ای تحت عنوان "پل کسب و کار" برای صنایع مرتبط با حوزه آب، اجرا نماید.

معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بنا دارد برنامه‌ای تحت عنوان پل کسب و کار برای صنایع مرتبط با حوزه آب با حضور فناوران، سرمایه‌گذاران، صنعتگران و بنگاه‌های اقتصادی برگزار نماید.

هدف از برگزاری این برنامه پیوند بین عرضه و تقاضای فناوری و هم‌چنین خلق بستری برای معرفی و تجاری‌سازی محصولات دانش‎بنیان است. در این طرح فناوران می‌توانند برای محصول و یا فناوری خود سرمایه‌گذار پیدا کرده و یا آن را به فروش برسانند.

قابل ذکر است معاونت پژوهش و فناوری وزارت عتف جهت فروش و یا تجاری‌سازی فناوری‌هایی که در این رویداد عرضه می‌شوند، به میزان حداکثر 1.500.000.000ریال حمایت به عمل خواهد آورد.

فناورانی که تمایل دارند در این رخداد شرکت کنند می‌بایست مشخصات طرح و یا فناوری خود را در قالب مشخص شده به همراه مستندات به آدرس دبیرخانه به صورت پست پیشتاز ارسال نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با دبیرخانه رویداد به شماره تلفن 66175937-021 تماس حاصل فرمایید.

نشانی دبیرخانه: تهران، خیابان انقلاب اسلامی، چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، طبقه اول، واحد 110، ایده بازار امیرکبیر

 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)
Captcha